Personel Training

Personel Training

Personal  Training’i özel kılan antrenörünüzün sizi antrenman öncesinde ve sonrasında takibe alınması,ayrıca programınızın günlük olarak hazırlanmasıdır. Sağlığınızla ilgili özel hedeflerinize daha kısa sürede ve daha sağlıklı ulaşmanıza yardımcı olur. Motivasyonunuzun sürekli en üst düzeyde olmasını sağlar. Antrenmanınız sürekli,sağlıklı ve kontrollü yapmanızı sağlayarak sakatlık riskini ortadan kaldırır. Herhangi bir rahatsızlığınız varsa(bel fıtığı,şeker,boyun fıtığı,sırt,diz,duruş bozukluğu..vb) daha kontrollü bir antrenman sağlar. Spor doğru yapıldığı taktirde size faydalı olacaktır. Egzersiz ve insan vücudu konusunda eğitimli kişilerin liderliğinde yapacağınız spor, size zamanınızın ve emeğinizin en doğru şekilde vücudunuza yansımasını sağlayacaktır. Bu konuda sizlere profesyonel olarak yardımcı olacak özel spor eğitmenlerimiz (Personal Trainer) sizleri hedeflerinize ulaştırmak için bekliyor.  Araştırmalar kanıtlamıştır ki bir eğitmen ile yapılan spor, performansı % 40 daha arttırmıştır.

pilates

Pilates Eğitimi

Artık doktor reçetelerinde bile yer alan, günümüzün egzersiz trendi pilates deneyimini; pilates aletlerinin yer aldığı özel pilates stüdyolarında yaşayabilirsiniz. Pilates, zihin ve beden bütünlüğü öngören denge, nefes ve hareket sistemlerinin bir sentezidir. Eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kasları güçlendirme, esnetme ve özellikle içsel karın kaslarını kuvvetlendirme esasına dayanan bir sistemdir.

Duruş bozukluğu kişinin postüründeki bozukluktur. Bunlar skolyoz, kifoz, lordoz ya da ayak bileklerinde içe ya da dışa doğru basma ve kemiğin çıkık olması olarak karşımıza çıkar.

back3

Kickboks Eğitimi

Kickbox, 80’li yılların başından itibaren özellikle Hollandalı’ların Tayland’da “muayi thai”i (Thai boxing) tanımlamalarıyla dünyada da yayılmıştır. Kickbox, orijinal “muayi thai” sporunun kurallarının Avrupalılaştırılması sonucu Amerika’da, “Amerikan boksu” olarak yayılmaya başlamış, daha sonra günümüze kadar tekme ve yumrukların kullanıldığı bir spor dalı haline gelmiş. Felsefesini Uzakdoğu’dan Buda felsefesinden alan bu sporların temelinde rakibe saygı göstermek her zaman şarttır. Kickbox, özünde önce insanın kendini, bedenini ve ruhunu disipline etmesini sağlar.
Forma girmek için egzersiz yapmak gözünüzde büyüyorsa Kickbox tam size göre. Hem çılgınlar gibi eğlenip stres atacak hem de fit olacaksınız!

supplement eğitimi

Supplement Eğitimi ve Workshoplar

Sporcu destek ürünleri, vitaminler hakkında bireysel ve gruplara özel eğitim ve workshoplar ile hem bilinçlenecek hem de daha sağlıklı bir yaşama adım atacaksınız!