Dünyada popülaritesi yükselen spinning stüdyosu UrbanSpinners, Türkiye’de ilk stüdyosunu Maslak’ta bulunan eski bir hangarda açıldı.

Türkiye'nin ilk spinning salonu

Türkiye’nin ilk spinning salonu UrbanSpinners

Stüdyonun eğitmenliğini 2011 yılı spinning kategorisinde ilk 5 master tariner arasında olan Levin Tahmaz yapıyor. Bu stüdyo Türkiye’de spinning topluluğu oluşturmayı amaçlıyor.

Özel tasarlanan sabit bisikletler ile yapılan ve aynı zamanda aerobik bir egzersiz olan spinning, yüksek tempolu dersler sayesinde vücut yağ oranını düşürmeye eğlenceli bir şekilde yardım ediyor. Bu egzersizle kalça ve bacak kasları yoğun bir şekilde çalışarak, kalbin daha güçlü ve dayanıklı olması sağlanıyor. Özel rezervasyon ve ulaşılabilir fiyatlarıyla UrbanSpinners, hem özel bir hizmet sunuyor hem de hedef odaklı kitlelere ulaşıyor. Bu şekilde spora ulaşım hızlanıyor.

Levin Tahmaz

Levin Tahmaz

45 dakikalık dersleriyle 18-60 yaş arası kitleyi hedefleyen UrbanSpinners, 600 kalori yakan tek girişlik ücreti 30 TL. Formunu korumak ve forma girmek isteyenler için benzersiz bir seçenek. Derslerinde Classic Ride, Advanced Ride, Power

UrbanSpinners

UrbanSpinners

, Aerobic, Zen, Tabata, Tri-Iron (marathon) ve MyRide Virtual Trainer gibi alternatiflerde var.

UrbanSpinners, IOS, Android ve Windows marketlerden indirilebilen uygulaması ile basit bir şekilde istenilen saat ve güne rezervasyon yapılabiliyor. Ayrıca ders paketleri de satın alınabiliyor. Rezervasyon ile ders sırasında kullanılacak bisiklette online olarak seçilebiliyor ve sosyal ağ bağlantılarıyla diğer topluluk üyeleriyle etkileşime geçilerek karşılaştırma yapılıyor.

Bizce de hem eğlenebileceğiniz hem de kısa sürede sonuç alabileceğiniz bir konsept.

Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için www.urbanspinners.com